V době, kdy se oplatí bydlet ve svém, stále více lidé upřednostňují výstavbu rodinného domu. Na trhu je mnoho nabídek, ze kterých lze vybrat, mnoho typů domů, mnoho možností provedení staveb. Jedna z těchto možností jsou dřevostavby, kterou provádí naši kvalifikovaní odborní pracovníci včetně architektů až po tesaře. Předností této stavby je rychlá realizace, tzn. že můžete bydlet již za několik týdnů a ve svém, kvalitně postaveném, ekologickém a energeticky úsporném domě. Na stavebním trhu je mnoho firem co nabízí své služby. Ne vždy jsou kvalitní a proto je dobré se obrátit na firmu, která mé již letité zkušenosti. Naše firma Vám nabídne konzultace, návrhy i individuální přístup k Vaším představám.
Tytam jsou doby, kde dřevo bylo odsuzováno a byly zlehčovány jeho vlastnosti. V současné době jsou kvality staveb jako jsou dřevostavby srovnatelné se zděnými domy. Jen rychlost výstavby a ekologické parametry jsou nepředstihnutelné. A to díky způsobu suché stavby. To znamená, že nejsme závislí na klimatických podmínkách. Staví se v létě, v zimě. Ryhlost stavby je taktéž umocněna dodáváním prefabrikátů, které jsou již ve výrobě připraveny na smontování na stavbě do ucelených dílů. Interiér ani exteriér nelze rozeznat od zděného domu. Při případné přestavbě a rekontrukci je pro tento typ stavby vlastní bezhlučný a bezprašný proses. Dodávané řezivo je certifikované s vlastním statickým řešením, takže obavy o statiku, bezpečnost a odolnost stavby jsou bezprecedentní.

Rychlost, kvalita, variabilita

Díky celkové systematické práci, kdy jedna navazuje na druhou, kdy rychlost se snoubí s kvalitou, kdy ušetřené náklady na energii v dnešní době neustálých zvyšování cen energii příjdou vhod, Vám dřevostavby můžou poskytnout trendové bydlení za dosažitelnou cenu .