Myslíte si, že nelze zařídit interiér tak, aby byl útulný, ale zároveň i nepřeplácaný? A proč ne? Nepárejte se s dvířky a vybourejte se všechny! Spojte všechny místnosti dohromady. Kuchyň, obývák i ložnice, vše v jednom! Nebojte se, nemusíte se mačkat v garsonce, naopak, je-li pokoj dostatečně veliký, nebude výsledek vypadat jako „holobyt.“ Naopak vykouzlíte jednoduchý a čistý efekt!

Bílá barva, prosvětlí vše!
Máte-li problém s prostorem? Takový malý fígl je v barvách. Na ty tmavé zapomeňte, můžete si dovolit pouze v honosnějších interiérech. Naopak dejte přednost barvě bílé, či krémové. Nejen, že působí něžně a čistě, ale také celý pokoj rozzáří. Nechcete-li bydlet nudně a milujete barvy a vzory, můžete se vyřádit na doplňcích. Například námořnické polštářky či červené poličky na zdi. Tohle vše je originální a rozzáří i ten nejnudnější byt.

Koupelnu nechte raději „single“
Ano, je úžasné mít vše propojené. Ale ruku na srdce, dokážete si představit, že se sprchujete, či potřebujete použít toaletu, a váš partner všechno vidí? Přece jenom bychom si měli zachovávat určité soukromí a intimitu. Každý chce být občas sám. Rádi si zazpíváme ve sprše a nemusíte se bát případných nelibých zvuků, které z nás mohou vypadnout, ani nevíme jak. Zkrátka a dobře existují určité hranice, kam bychom nejraději ani partnera nepustili. Ale to je v pořádku.