Chorvatsko dovolená s námi skýtá také bohatou nabídku zájezdů a výletů. Když už navštívíte tuhle zemi, určitě ji rádi poznáte co nejblíž, přírodu, kulturu a výtečnou kuchyni. O to vše se nemůžete nechat ochudit. Na místě Vám naše delegátka představí zájezdy, které pořádáme, neváhejte si alespoň jeden vybrat a poznávejte Chorvatsko zblízka.

Nejezdíte na dovolenou proto, abyste si lehli k moři na pláž a celou dobu se jen opalovali a koupali? Jste spíše aktivní a milujete cestování a poznávání historie země? Vybírejte z naší bohaté škály zájezdů, zpestřete si pobyt a buďte aktivní. Vždyť na dovolenou nejezdíte každý týden a poznávat nové kultury, to je skutečné bohatství. Chorvatsko dovolená vám tohle umožní.

Výlety a památky


Chorvatsko je krásným místem, plným památek, ze kterých dýchá minulost. Nechte se od našich průvodkyň vpustit do těchto krás, vzdělávejte se a objevujte krásy přírody. Výlety, která Vám nabízíme jistě navždy zůstanou ve vašich vzpomínkách. Chorvatsko dovolená, památky a historie rovná se úžasný zážitek pro každého.